VESTI: DOM ZDRAVLJA: Predavanje o značaju dojenja danas u Centru za prevenciju • Humanitarni bazar u Starom parohijskom domu Slovačke evangeličke crkve • Novopazovačka "Ministarka" nagrađena na festivalu u Jaši Tomiću • ŽRK Mladost večeras protiv Železničara u trećem kolu Arkus lige • Centar za socijalni rad opštine Stara Pazova obeležio svoju krsnu slavu • Vreme oblačno. Najviša dnevna 16 stepeni • RTV Stara Pazova možete gledati na poziciji 545 kod operatera Supernova i na 545 kod MTS-a • Program Radija Stara Pazova možete slušati na frekvenciji 91,5 MHz •
Sport Stara Pazova 25.07.2019.
Lajović u četvrt-finalu turnira u Gštadu

Prošlonedeljni šampion iz Umaga i treći favorit u Atlanti nadigrao je u osmini finala Denisa Istomina iz Uzbekistana. Na terenu su proveli nešto manje od dva i po sata, a srpski teniser slavio je sa 2:1 u setovima – 6:4, 6:7 (2:7), 7:6 (7:2).

Iako je u meč ušao prilično rutinski i vodio sa 5:1 u drugom setu, Lajović je propustio meč loptu, a onda izgubio u taj-brejku drugog dela meča. U trećem setu dopustio je rivalu da dođe na gem od trijumfa, ali je napravio brejk u ključnom momentu, izborio se za novi taj-brejk i posle četvrte prilike završio susret u svoju korist.

Naredni rival trećeg nosioca biće sedmi favorit, Pablo Anduhar. ATP turnir u Gštadu je iz serije 250. Igra se za nagradni fond od 586.140 evra. Pobednik dobija ček na 90,390 evra i 250 ATP bodova. Za prvog nosioca postavljen je Roberto Bautista Agut. Prošlogodišnji šampion je Mateo Beretini.