VESTI: U toku 11. Međunarodni kamp za mlade lidere u dijabetesu u Novoj Pazovi • Podela besplatnih autosedišta za decu: U četvrtak u Beloj zgradi u Staroj Pazovi od 11 do 12 deca iz Stare Pazove i Golubinaca i u petak u Domu kulture u Novim Banovcima od 13 do 14 za decu iz Podunavlja • Otvoren Second hand bazar u Parohijskom domu Slovačke evangeličke crkve • Počinje tretiranje korova po kanalima u atarima Srema • Gimnazijalci organizovali Uskršnji bazar • U četvrtak prva utakmica finala plejofa između odbojkašica Jedinstva i TENT-a • Program RTV Stara Pazova možete gledati na poziciji 545 kod operatera Supernova i na 545 kod MTS-a • Program Radija Stara Pazova možete slušati na frekvenciji 91,5 MHz •
Sport Stara Pazova 28.02.2019.
Odbojkaši Jedinstva izgubili od Vojvodine NS Seme 1:3

Prema nepisanom pravilu, kada utakmicu igraju Jedinstvo iz Stare Pazove i Vojvodina NS Seme iz Novog Sada, prvi set osvaja domaćin, a zatim gosti preuzmu kontrolu nad mečom i pobedu i bodove odnesu u Novi Sad.

Tako je bilo i u utakmici 5. Kola mini lige plej-ofa superlige Srbije koja je odigrana u Staroj Pazovi. Jedinstvo je odlično otvorilo utakmicu i odličnim servisima rešilo prvi set u svoju korist 25:21. Odbojkaši Vojvodine NS Seme privikli su se brzo na ambijent i halu, stabilizovali prijem a potom pokazali raskošni servis koji poseduju, dovojlno da osvoje drugi set 19:25.

U trećem setu je viđena neizvesnost do pred sam kraj seta, međutim opet u ključnim momentima gosti pokazuju zašto su zaslužno na prvom mestu na tabeli, osvajaju i treći set 22-25. Dominantnu igru pokazali su i u četvrtom setu, koji je za njih bio rutinska stvar 25:16, i ostanak na liderskoj poziciji na tabeli.

Najefikasniji igrač na utakmici je bio kapiten gostiju Miran Kujundžić sa 22 poena, dok je najbolji poenter superlige Srbije iz redova Jedinstva, Tomo Micić stao na 18 poena.