VESTI: DOJAVE O BOMBAMA U ŠKOLAMA U SRBIJI: Evakuisani učenici u tri škole u opštini Stara Pazova • Opština pristupila pripremi odluke o autobuskim stajalištima za gradski i prigradski prevoz putnika • Od izvorne do zabavne muzike: Koncert Gradskog hora Stara Pazova 4. juna • Odbojkašica Jedinstva Anja Zubić pozvana u seniorsku reprezentaciju Srbije • RTV Stara Pazova možete gledati na poziciji 545 kod operatera Supernova i na 545 kod MTS-a • Program Radija Stara Pazova možete slušati na frekvenciji 91,5 MHz •
Info Stara Pazova 07.11.2018.
Održano 97. Poselo "Feniks i prijatelji" u Staroj Pazovi

Prvog utorka u novembru održano je 97. Poselo “Feniks i prijatelji” u Klubu za dnevni boravak za stara i invalidna lica. Svaki utorak već dvanaest godina za osobe sa invaliditetom i smetnjama u razvoju predstavlja radost i nezaobilazno druženje. “Ni jedan podvig ne može biti veliki ako ne donosi korist drugima” – parola je 97. posela “Feniks i prijatelji” na kojem je gost bio glumac, novinar i tv lice Marko Dolež.

U staropazovačkom Društvu za afirmaciju invalida “Feniks” ističu da su posela ugostila razne ličnosti iz različitih oblasti. Poslednjeg utorka u novembru biće održano jubilarno stoto poselo čiji je organizator Društvo za afirmaciju invalida “Feniks” u saradnji sa Klubom za dnevni boravak za stara i invalidna lica.