VESTI: CSR Stara Pazova: Otvoren "Dnevni boravak" za rad sa decom sa poremećajem u ponašanju • Od Stare Pazove do Subotice za manje od sat vremena, brza pruga mogla bi da bude otvorena već u decembru • U četvrtak počinje prolećni raspust za đake na teritoriji Vojvodine • U sredu isključenje struje u Staroj Pazovi • U toku upis dece u "Poletarac" • U novopazovačkoj biblioteci organizovano druženje učenika sa pesnikinjom za decu Tatjanom Pupovac • Odbojkašice Jedinstva savladale Omladinac u prvoj utakmici četvrtfinala plej-ofa • VREME: Sunčano, temperatura do 20 stepeni. • Program RTV Stara Pazova možete gledati na poziciji 545 kod operatera Supernova i na 545 kod MTS-a • Program Radija Stara Pazova možete slušati na frekvenciji 91,5 MHz •
Sport Stara Pazova 14.12.2017.
ODBOJKA: ŽOK Jedinstvo- Minčanka Minsk 1:3

Odbojkašice Jedinstva poražene su u prvom meču šesnaestine finala Kupa CEV od ekipe Minčanka iz Minska sa 3:1, po setovima 25:15, 25:15, 11:25 i 25:23, posle 100 minuta igre.
Utakmica je odigrana u hali "Park" u Staroj Pazovi pred oko 300 gledalaca. U prva dva seta Beloruskinje su bile dominantne, da bi se odbojkašice Jedinstva probudile u trećem setu koji su ubedljivo dobile. Vrlo tesno je bilo u četvrtom setu koji je odlučen u finišu kada odbojkašice Minčanke imale više koncentracije i odnele pobedu i tri boda u Minsk. Revanš utakmica će se odigrati u Minsku, 10. januara od 16.00 časova po našem vremenu. Po propozicijama CEV, za pobede od 3:0 i 3:1 dobijaju se 3 boda, a ukoliko je rezultat 3:2, pobednik dobija 2 boda, a poraženi 1 bod. Ukoliko obe ekipe posle dve utakmice imaju isti broj bodova, konačnog pobednika će odlučiti “zlatni set” (do 15 poena), koji će se odigrati odmah po završetku druge utakmice. Ukoliko se plasiraju u osminu finala, odbojkašice Jedinstva će igrati protiv pobednika duela Bezije (FRA) – Slidreht Sport (NED).