VESTI: Počeo sa radom javni prevoz u opštini Stara Pazova - uvedeno osam autobuskih linija • Radovi na putu Golubinci–Popinci do kraja avgusta, moguć usporen saobraćaj • Od 20. do 22. jula ispiranje vodovodne mreže u Novoj Pazovi • Uklonjene divlje deponije u Novim Banovcima • Drugog dana vikenda promenljivo oblačno sa sunčanim intervalima. Najniža temperatura od 17 do 22 °S, a najviša od 31 do 36 °С • RTV Stara Pazova možete gledati na poziciji 545 kod operatera Supernova i na 545 kod MTS-a • Program Radija Stara Pazova možete slušati na frekvenciji 91,5 MHz •
Info ostalo 28.09.2012.
LORIST 2012.

Juče je u Novom Sadu počeo 45. međunarodni sajam turizma, lova ribolova i sporta i 3. međunarodni sajam konjarstva koji će trajati do 30. septembra.
Posetioci sajma imaju priliku da pogledaju ponudu ekskluzivnih etno destinacija u Srbiji, bivšim Jugoslovenskim Republikama kao i u Austriji i Mađarskoj. Regija partner ovogodišnjeg sajma je Dežla Celjska, jedna od lidera banjskog turizma u Sloveniji. Sajam je otvorio pokrajinski sekretar za rodnu ravnopravnost Miroslav Vasin. Na ovogodišnjem sajmu predstavlja se i turistička organizacija Stare Pazove. Po rečima Vesne Bogdanović, direktorke turističke organizacije, neke od posebnosti koje će posetioci imati prilike da vide na našem štandu je ponuda manifestacija na Dunavu, Fijakrijade u Starim Banovcima i Surduku i obilazak Sportskog centra fudbalskog Saveza Srbije.