VESTI: JKP Čistoća postavila nove kante za otpad veće zapremine i modernog dizajna • Počelo podnošenje zahteva za zajključenje ugovora sa Srbijagasom • JKP TOPLANA: Završena grejna sezona u opštini Stara Pazova • Uklonjena divlja deponija u Krnješevcima • Odbojkaši Jedinstva poveli u plejaut utakmici za opstanak u Superligi • Promenljivo oblačno i toplije • RTV Stara Pazova možete gledati na poziciji 545 kod operatera Supernova i na 545 kod MTS-a • Program Radija Stara Pazova možete slušati na frekvenciji 91,5 MHz •
Sport Nova Pazova 02.02.2026.
Sjajan debi devojaka Imperium Pazova na TAS turniru u Vršcu

Vršac je ovog vikenda, 31. januara i 1. februara 2026. godine, bio domaćin prestižnog TAS turnira Serije 1, na kojem su se nadmetali juniorski, kadetski i seniorski takmičari iz cele zemlje. Za devojke Tekvondo kluba Imperium Pazova ovo je bila posebna prilika – po prvi put su nastupile u kategorijama kadeta i juniora, a svoj debi su obeležile izvanrednim rezultatima.


Vanja Nakarada osvojila je srebrnu medalju u kadetskoj konkurenciji, dok je Anja Smilanić zauzela treće mesto. U juniorskoj konkurenciji, Ksenija Savić donela je bronzu svom klubu. Pored medalja, uspeh je još značajniji jer se turnir bodovao za plasman u reprezentaciju Srbije, što ove mlade sportistkinje stavlja na mapu budućih državnih takmičenja.


Trener Danilo Vukelić istakao je da su medalje rezultat kontinuiranog rada, discipline i posvećenosti mladih sportistkinja.


Tekvondo klub Imperium Pazova još jednom potvrđuje status jednog od najuspešnijih klubova u regionu, a ovakvi rezultati daju snažan podsticaj mladim sportistkinjama da nastave sa treninzima i osvajaju nove medalje.