VESTI: 1. i 2. maja odeljenje opšte medicine u Staroj i Novoj Pazovi i Starim Banovcima dežuraće od 8.00 do 14.00 časova, dok će u Staroj Pazovi tokom petka i subote dežurati pedijatrija od 8.00 do 14.00 časova • Odvoženje kabastog otpada u opštini Stara Pazova od sledeće nedelje • JKP "Čistoća" u petak neće odnositi smeće po ustaljenom rasporedu. Tokom praznika parkiranje je besplatno • Poslovnice "Pošte" u svim mestima opštine Stara Pazove neće raditi • Šoping centar Big Pazova tokom prvomajskih praznika radiće uobičajeno • Jovo Caković produžio ugovor sa ŽOK Jedinstvo do 2030. godine • Sunčano i vetrovito • RTV Stara Pazova možete gledati na poziciji 545 kod operatera Supernova i na 545 kod MTS-a • Program Radija Stara Pazova možete slušati na frekvenciji 91,5 MHz •
Sport Stara Pazova 21.11.2025.
Odbojkaški derbi u Staroj Pazovi: Jedinstvo dočekuje neporaženi TENT

U nedelju, 23. novembra, od 19 časova u hali „Jedinstvo“ u Staroj Pazovi očekuje nas pravi odbojkaški spektakl. U okviru 7. kola BPŠ Superlige Srbije, snage će odmeriti domaće odbojkašice Jedinstva i aktuelni lider šampionata – ekipa TENT-a iz Obrenovca.


Jedinstvo je sezonu otvorilo porazom u prvom kolu, ali je potom demonstriralo moć impresivnim nizom od pet uzastopnih pobeda, uz samo jedan izgubljen set. Sa skorom 5–1, Pazovčanke trenutno zauzimaju drugo mesto na tabeli i vrebaće priliku da se dodatno približe vrhu.


Sa druge strane, TENT u Staru Pazovu stiže neporažen, sa maksimalnim učinkom i jasnom ambicijom da seriju nastavi.


Ova dva rivala nedavno su ukrstila koplja u Kupu Srbije – prvo je Jedinstvo pred domaćom publikom slavilo maksimalnim rezultatom, da bi TENT u revanšu uzvratio pobedom nakon zlatnog seta.


Sve to najavljuje još jedan neizvestan duel u nedelju veče, meč koji bi mogao da nagovesti i dalji rasplet u vrhu tabele.