VESTI: DOM ZDRAVLJA: Predavanje o značaju dojenja danas u Centru za prevenciju • Humanitarni bazar u Starom parohijskom domu Slovačke evangeličke crkve • Novopazovačka "Ministarka" nagrađena na festivalu u Jaši Tomiću • ŽRK Mladost večeras protiv Železničara u trećem kolu Arkus lige • Centar za socijalni rad opštine Stara Pazova obeležio svoju krsnu slavu • Vreme oblačno. Najviša dnevna 16 stepeni • RTV Stara Pazova možete gledati na poziciji 545 kod operatera Supernova i na 545 kod MTS-a • Program Radija Stara Pazova možete slušati na frekvenciji 91,5 MHz •
Kultura Stara Pazova 13.02.2024.
Druga samostalna izložba Željke Ćurčin otvorena u Staroj Pazovi

U prepunoj galeriji Mira Brtka CZK Stara Pazova sinoć je svečano otvorena izložba slikarke Željke Ćurčin. Prvu izložbu imala je davne 2012. godine i nakon više od decenije slikarka iz Vojke ljubiteljima umetnosti predstavila je svoju drugu samostalnu postavku.



Posetioci imaju priliku da vide 15 radova koji su nastajali tokom prethodne tri godine, a koji prikazuju mrtvu prirodu. Takođe, na svakom od njih zakažene su porukice, a autorka se nada da će upravo one podstaći posetioce na razmišljanje. Izložba nosi i veoma interesantan naziv “Nije život marmelada”.



Izložba će biti otvorena do 1. marta, pružajući posetiocima dovoljno vremena da urone u bogatstvo umetničkog sveta koji je Željka svesrdno podelila sa svojim sugrađanima.