VESTI: JKP ČISTOĆA: Prikupićemo preostali kabasti otpad u Novoj Pazovi, Vojki i Krnješevcima • Do 31. maja zatvorena petlja Nova Pazova i Novi Banovci • Opština pristupila pripremi odluke o autobuskim stajalištima za gradski i prigradski prevoz putnika • Besplatno odvoženje kabastog otpada u Novoj Pazovi, Vojki i Krnješevcima 23. maja • Održan 5. "Sajam učenja" u PU „Radost“ u Novim Banovcima • Uhapšen muškarac u Staroj Pazovi: Zapalio dva automobila i oštetio kuću • Vreme sunčano, temperatura oko 21 stepen • RTV Stara Pazova možete gledati na poziciji 545 kod operatera Supernova i na 545 kod MTS-a • Program Radija Stara Pazova možete slušati na frekvenciji 91,5 MHz •
Sport Stara Pazova 28.11.2022.
Osma pobeda za redom za odbojkašice Jedinstva! Savladan Partizan EFBET 0:3, Omladinac slavio u Inđiji 2:3

Sjajne obojkašice Jedinstva ne posustaju nijednog trenutka! One su u subotu u okviru 8. kola BPŠ Superlige Srbije na protivničkom terenu pobedile Partizan EFBET sa maksimalnih 3:0.


Najefikasnije iz staropazovačkom tima su bile Branka Tica sa 17, Tamara Miljević sa 15 i Minja Osmajić sa 8 poena.  Na tabeli su odbojkašice Jedinstva ubedljivo najbolja ekipa bez ijednog poraza sa 22 boda. Mesto ispod je Železničar iz Lajkovca koji broji jedan poraz. U narednom 9. kolu Staropazovčanke dočekuju Inđiju u petak 2. decembra. 


Odbojkašice Omladinca iz Novih Banovaca u 8. kolu BPŠ Superlige Srbije takođe su uspele da ostvare pobedu. One su u subotu bile bolje od komšijske Inđije sa 3:2 u setovima. U narednom kolu Omladinac dočekuje ekipu Novog Sada u nedelju 4. decembra od 18 časova.