VESTI: DOM ZDRAVLJA: Predavanje o značaju dojenja danas u Centru za prevenciju • Humanitarni bazar u Starom parohijskom domu Slovačke evangeličke crkve • Novopazovačka "Ministarka" nagrađena na festivalu u Jaši Tomiću • ŽRK Mladost večeras protiv Železničara u trećem kolu Arkus lige • Centar za socijalni rad opštine Stara Pazova obeležio svoju krsnu slavu • Vreme oblačno. Najviša dnevna 16 stepeni • RTV Stara Pazova možete gledati na poziciji 545 kod operatera Supernova i na 545 kod MTS-a • Program Radija Stara Pazova možete slušati na frekvenciji 91,5 MHz •
Kultura Stara Pazova 09.12.2021.
Internacionalni Kvartet kontrabasa održao koncert u Staroj Pazovi

U okviru koncerata klasične muzike, sinoć je u Staroj Pazovi u Slovačkoj evangeličkoj crkvi  nastupio Kvartet kontrabasa, koji čine umetnici svetskog renomea: Zoran Marković i Jošt Lapret iz Ljubljane, Slobodan Gerić iz Beograda i Ljubinko Lazić iz Vojke.  Na programu su bile kompozicije od Venecijanskih igara 16. veka, preko Baha, Mokranjca do Mancinijevog Pink Pantera, dok su Makošvilijev Cirkus Vals i Organik svirali i na bis.  Među više od stotinu posetilaca nisu bili samo Staropazovčani, već i gosti iz susednih mesta, iz Batajnice, Zemuna, Novog Sada a ovim koncertom je praktično počeo 30. festival Bassomania, koji se održava u Beogradu od 9. do 12. decembra.


Organizator ovog događaja je bio Centar za kulturu Stara Pazova u saradnji sa Ljubinkom Lazićem a pod pokroviteljstvom Opštine Stara Pazova.