VESTI: CSR Stara Pazova: Otvoren "Dnevni boravak" za rad sa decom sa poremećajem u ponašanju • Od Stare Pazove do Subotice za manje od sat vremena, brza pruga mogla bi da bude otvorena već u decembru • U četvrtak počinje prolećni raspust za đake na teritoriji Vojvodine • U sredu isključenje struje u Staroj Pazovi • U toku upis dece u "Poletarac" • U novopazovačkoj biblioteci organizovano druženje učenika sa pesnikinjom za decu Tatjanom Pupovac • Odbojkašice Jedinstva savladale Omladinac u prvoj utakmici četvrtfinala plej-ofa • VREME: Sunčano, temperatura do 20 stepeni. • Program RTV Stara Pazova možete gledati na poziciji 545 kod operatera Supernova i na 545 kod MTS-a • Program Radija Stara Pazova možete slušati na frekvenciji 91,5 MHz •
Sport Stara Pazova 22.10.2020.
Odbojkašice Jedinstva u 1/4 finalu Kupa Srbije, savladan ŽOK Srem sa 3:1

Odbojkašice Jedinstva sinoć su uspele da se plasiraju u četvrtfinale Kupa Srbije nakon što su na svom terenu savladele sa 3:1 u setovima ekipu Srema iz Sremske Mitrovice.

Iako su otvorile sjanu utakmicu u prvom setu, imale prednost sa od 17:10, ekipa Srema iz Sremske Mitrovice uspela je da napravi veliki preokret i da osvoji prvi set sa 19:25.

U drugom setu Srem je takođe nastavio sa odličnom igrom iz prvog, dobar deo drugog seta imao prednost, međutim, na kraju su odbojkašice Jedinstva uspele da na razliku od 26:24, osvoje drugi set i izjednače 1:1 u setovima. Naredna dva seta uz dosta borbe, takođe su rešile u svoju korist odbojkašice Jedinstva, tako da su sa 3:1 u setovima uspele da se plasiraju u četvrt finale Kupa Srbije.

Već u subotu, odbojkašice Jedinstva očekuje utakmica 7. kola Superlige Srbije. Na svom terenu ugostiće ekipu Uba, jednog od glavnih kandidata za osvajanje titule.