VEST: Odbojkašice Jedinstva savladale su u trećoj utakmici finala plejofa Tent rezultatom 3:0 i osvojile titulu šampiona Srbije! • U toku rekonstrukcija asfalta u centru Stare Pazove: Biće gužve u centru narednih desetak dana • Zbog izmeštanja vodovodnih cevi u sklopu rekonstrukcije centra Stare Pazova slabiji pritisak u slavinama kod domaćinstava u okolini centra • U opštini Stara Pazova od početka godine vatrogasci intervenisali gotovo 60 puta • U subotu festival "Vojvođanska tradicija" u Novim Banovcima • U petak otvaranje 10. Vaskršnje izložbe u Novoj Pazovi • U subotu, 27.04. akcija dobrovoljnog davanja krvi u Staroj Pazovi • U nedelju 23. ribolovački Sabor u Novoj Pazovi PU • "Radost" iz Novih Banovaca dobitnik prestižne povelje Dositej Obradović • Odbojkašice Jedinstva ponovo pobedile TENT, u sredu meč lopta za titulu! • Program RTV Stara Pazova možete gledati na poziciji 545 kod operatera Supernova i na 545 kod MTS-a • Program Radija Stara Pazova možete slušati na frekvenciji 91,5 MHz •
Sport Stara Pazova 09.02.2020.
DRAMATIČAN DERBI: Odbojkašice Jedinstva savladale UB 3:2

U Staroj Pazovi je u subotu odigrana neizvesna utakmica dostojna derbija 17. kola odbojkaške Poštanska štedionica Superlige Srbije u kojoj su odbojkašice Jedinstva savladale ekipu Uba sa 3:2.

Publika u Staroj Pazovi je prisustvovala izuzetno zanimljivoj i dramatičnoj utakmici. Jedinstvo je povelo sa 1:0 u setovima 25:22, iako je Ub dobrim delom ovog seta solidno kontrolisao igru. U naredna dva seta gošće preuzimaju kontrolu i rezultatom 18:25 izjednačuju na 1:1, a odmah potom igraju jedan od boljih setova prepustivši Jedinstvu svega 14 poena, 14:25.

U četvrtom setu, pre svega dobrim servisom i sa izuzetno raspoloženom Isidorom Kockarević, Jedinstvo je izjednačilo na 2:2, 25:16, dok je u petom setu je viđena prava drama. U dva navrata Jedinstvo je sticalo prednost od par poena, koju je Ub stizao da bi do kraja uspele da izjednače na 13:13. Tada je Isidora Kockarević napravila i dva ključna poena, prvi u napadu a zatim i as poen za bitnu pobedu Jedinstva. Ova Igračica je upisala jednu od najboljih utakmica u karijeri sa ostvarenim 21 poenom od toga 6 aseva.

Utakmica koja je imala višestruki značaj za obe ekipe, pored rezultatskog imala je i psihološki momenat. Za manje od mesec dana, odnosno 1. marta, ove dve ekipe igraće u finalu Kupa Srbije.