VESTI: U toku 11. Međunarodni kamp za mlade lidere u dijabetesu u Novoj Pazovi • Podela besplatnih autosedišta za decu: U četvrtak u Beloj zgradi u Staroj Pazovi od 11 do 12 deca iz Stare Pazove i Golubinaca i u petak u Domu kulture u Novim Banovcima od 13 do 14 za decu iz Podunavlja • Otvoren Second hand bazar u Parohijskom domu Slovačke evangeličke crkve • Počinje tretiranje korova po kanalima u atarima Srema • Gimnazijalci organizovali Uskršnji bazar • U četvrtak prva utakmica finala plejofa između odbojkašica Jedinstva i TENT-a • Program RTV Stara Pazova možete gledati na poziciji 545 kod operatera Supernova i na 545 kod MTS-a • Program Radija Stara Pazova možete slušati na frekvenciji 91,5 MHz •
Sport Stara Pazova 31.01.2022.
U velikom preokretu Dunav savladao Metalac 84:74

Košarkaši Dunava iz Starih Banovaca su nakon tronedeljne pauze zbog aktuelne situacije sa korona virusom i velikim brojem pozitivnih igrača, nastavili takmičenje u AdmiralBet Košarkaškoj ligi Srbije pobedom nad Metalcem iz Valjeva 84:74 iako prvo poluvreme nije predviđalo takav ishod. Starobanovčani su dobro počeli utakmicu, poveli sa 17:8 i od tog trenutka kao da su stali. Gosti iz Valjeva ih prestižu i u drugoj četvrtini završavaju sa 43:26 zahvaljujući boljoj odbrani gde je Dunav bez rešenja za napad i sa lošim procentom šuta.

Drugo poluvreme - druga slika na terenu. Serijom od 8-0 Dunav se vraća u igru početkom treće četvrtine, bržom igrom u napadu i odbrani, nošeni domaćom publikom, sustižu Metalac a potom prelaze u vođstvo koje održavaju do samag kraja utakmice i konačnih 84:74.

U narednom kolu popularni "Alasi" gostuju ekipi Slodesa u Beogradu.