(022) 310-011, 310-171
LIVE: TV ( web ) | Radio
VESTI: Policija rasvetlila slučaj skrnavljenja groba u Starim Banovcima, uhapšene dve osobe • Od Pokrajine još 20 miliona za rekonstrukciju vodovoda u Novoj Pazovi • I poštari u staropazovačkoj opštini obustavili rad • Roboti pčelice u pomažu deci u učenju u ŠOSO "Anton Skala" • KOŠARKA: Dunav u subotu savladao Vršac 90:79 • Program RTV Stara Pazova možete pratiti u digitalnoj ponudi operatera Supernova na poziciji 649 i 29 i IPTV-a na poziciji 545 • VREME: Temperatura jutarnja od -1, najviša dnevna do 7 stepeni, mirno bez vetra
Sport 29.03.2013.
Stara Pazova
Tešanović osvojio bronzu

Đorđe Tešanović član karate kluba Front iz Stare pazove osvojio je za reprezentaciju Srbije bronzanu medalju na Balkanskom prvenstvu koje je danas počelo u Kragujevcu. Tešanović je osvojio medalju u borbama u kategoriji minus 52 kilograma, i to je prva medalja koju je osvojio karatista iz Fronta na Balkanskom prvenstvo, a u reprezentaciji nastupaju još četiri takmičara iz ovog kluba i dvoje takmičara iz Karate kluba Mladost iz Nove
Pazove. Na prvenstvu učestvuje 1.500 takmičara u katama i borbama u konkurenciji kadeta, juniora i mlađih seniora. Prvenstvo će trajati do nedelje, 31. marta.