VESTI: Opština Stara Pazova raspisala je javnu nabavku za dogradnju trenažne hale u Novoj Pazovi.• Počinje bioskopska sezona u Staroj i Novoj Pazovi • U toku renoviranje sanitarnog čvora u staropazovačkom vrtiću • U toku ugradnja led tehnologije u sistem javne rasvete • Program RTV Stara Pazova možete pratiti u digitalnoj ponudi operatera Supernova na poziciji 617 i IPTV-a na poziciji 545 • VREME: Sunčano, temperatura od 13 do 26 stepeni
Sport 29.03.2013.
Stara Pazova
Tešanović osvojio bronzu

Đorđe Tešanović član karate kluba Front iz Stare pazove osvojio je za reprezentaciju Srbije bronzanu medalju na Balkanskom prvenstvu koje je danas počelo u Kragujevcu. Tešanović je osvojio medalju u borbama u kategoriji minus 52 kilograma, i to je prva medalja koju je osvojio karatista iz Fronta na Balkanskom prvenstvo, a u reprezentaciji nastupaju još četiri takmičara iz ovog kluba i dvoje takmičara iz Karate kluba Mladost iz Nove
Pazove. Na prvenstvu učestvuje 1.500 takmičara u katama i borbama u konkurenciji kadeta, juniora i mlađih seniora. Prvenstvo će trajati do nedelje, 31. marta.