(022) 310-011, 310-171
LIVE: TV ( web ) | Radio
VESTI: Trenutno 24 aktivna slučaja COVID 19 u staropazovačkoj opštini • Otvaraju se još dve kovid ambulante: u Surduku za područje Podunavlja i u Krnjeđševcima za područje Nove Pazove, Vojke i Krnješevaca • Telefoni kovid ambulanti u Staroj Pazovi su 310-284 i 062/763-520, u Krnješevcima 2391-115 i 062/762-804, a u Surduku 371-415 i 062/763-393 • Popravka nadvožnjaka na putu Nova Pazova - Novi Banovci će trajati do 01. avgusta • Program RTV Stara Pazova u digitalnoj ponudi operatera Supernova na poziciji 649 i MTS IPTV-a na poziciji 545 • VREME: Sunčano i toplije, temperatura od 14 do 31 stepeni.
Sport 14.10.2019.
Stari Banovci
KOŠARKA: KK Metalac - KK Dunav 99:95

U drugom kolu Košarkaške lige Srbije Dunav iz Starih Banovaca je poražen na gostovanju u Valjevu od Metalca rezultatom 99:95. Utakmica je bila egal skoro 40 minuta. Viđen je veliki broj poena, uz mnogo šuteva van linije 6,75 uz poprilično slabe odbrane na obe strane.

Ni jedan tim nije uspeo da stvori dvocifrenu prednost a Valjevci su serijom 8-0 u poslednja tri minuta prelomili utakmicu i rešili pitanje pobednika.